Poleć firmę znajomemu

Jeżeli chcą Państwo, aby Państwa znajomy zapoznał się z tym serwisem, prosimy o podanie adresu e-mail znajomego oraz swojego imienia i nazwiska.

Wyślij

PRZEZNACZENIA

API Spec. 5 L Spawane i bezszwowe rury nadające się do stosowania w przekazywaniu gazu, wody i oleju, zarówno w przemyśle ropy naftowej i gazu ziemnego.

DIN 1615 Spawane rury okrągłe ze stali niestopowych nie podlegające specjalnym wymogom jakościowym – wykorzystywane m.in. jako rury ochronne, rury przeciskowe.

DIN 1626 Spawane rury okrągłe ze stali niestopowych ze specjalnymi wymogami jakościowymi - wykorzystywane przy rurociągach, zbiornikach i w aparaturze przy wysokich temperaturach do 300°C i ciśnieniu do 6.4 MPa (w zależności od średnicy i grubości ścian).

DIN 1628 Spawane rury okrągłe ze stali niestopowych o bardzo wysokich wymaganiach jakościowych – wykorzystywane przy rurociągach, zbiornikach i w aparaturze przy wysokich temperaturach do 300°C bez ograniczenia ciśnienia.

DIN 17172 Rury stalowe przewodowe dla cieczy palnych i gazu – wykorzystywane przy przesyłaniu na duże odległości cieczy łatwopalnych (np. nafta) jak również przy przesyłaniu łatwopalnych gazów pod ciśnieniem lub w postaci cieczy.

DIN EN 10208-1 Rury stalowe dla mediów palnych. Rury o klasie wymagań A - rury klasy A wykorzystywane w dystrybucji gazu dla ludności.

DIN EN 10208-2 Rury stalowe dla mediów palnych. Rury o klasie wymagań B - rury klasy B wykorzystywane do transportu substancji łatwopalnych.

DIN EN 10217-1 Rury stalowe ze szwem do zastosowań ciśnieniowych. Warunki techniczne dostawy. Część 1: Rury ze stali niestopowych z określonymi własnościami w temperaturze pokojowej  – rury wykorzystywane w rurociągach przesyłowych.

DIN EN 10217-2 Rury stalowe ze szwem do zastosowań ciśnieniowych. Warunki techniczne dostawy. Część 2: Rury ze stali niestopowych i stopowych zgrzewane elektrycznie z określonymi własnościami w temperaturze podwyższonej - rury wykorzystywane w rurociągach przesyłowych, w tym w ciepłociągach.

DIN EN 10217-5 Rury stalowe ze szwem do zastosowań ciśnieniowych. Warunki techniczne dostawy. Część 5: Rury ze stali niestopowych i stopowych spawane łukiem krytym z określonymi własnościami w temperaturze podwyższonej - rury wykorzystywane w rurociągach przesyłowych, w tym w ciepłociągach.

DIN EN 10219-1 Kształtowniki zamknięte ze szwem wykonane na zimno ze stali konstrukcyjnych niestopowych i drobnoziarnistych – rury wykorzystywane w konstrukcjach stalowych.

Właściwości materiału

Materiał używany w produkcji rur ma postać szerokiego, stalowego pasa, którego zrolowany kształt uzyskuje się w wyniku termicznie kontrolowanego procesu walcowania i schładzania co gwarantuje możność jego zespawania.

design by citystudio.pl | 2011